Home » Puzzle » Charades by Radek R.
Charades by Radek R. icon

Charades by Radek R.

Radek R.

(1368)
Draw and guess passwords with your friends during joint meetings.

The description of Charades by Radek R.

Program Kalambury umożliwia lokalną wieloosobową grę opartą na standardowym schemacie, gdzie jeden gracz próbuje narysować losowe hasło, natomiast pozostali usiłują je odgadnąć. Osoba, której się to uda, automatycznie jest następną, która rysuje.


Główne cechy:
- obsługa do 7 graczy* przy użyciu Bluetooth i nieograniczonej liczby** w przypadku Wi-Fi,
- 1900 haseł,
- dwa narzędzia do rysowania (cienka i gruba kreska),
- 10 kolorów,
- dwie opcje podawania odpowiedzi: za pomocą klawiatury lub głosowo (wymaga połączenia z internetem),
- czat tekstowy.


Jak grać?
Aplikacja umożliwia grę lokalną korzystając z Bluetooth lub Wi-Fi, zatem aby wspólna gra była możliwa, wszyscy muszą znajdować się blisko siebie (w promieniu 10 m), oraz w przypadku Wi-Fi, połączyć się z tą samą lokalną siecią.

Jeden z graczy, w menu głównym wybiera opcję "Utwórz lokalną grę", ustala opcje: czas na rysowanie oraz limit punktów, po czym rozpoczyna grę. Od tego momentu pozostali gracze mogą dołączać do gry poprzez wybór opcji "Dołącz do lokalnej gry" w menu głównym, oraz wybranie z listy urządzenia gracza tworzącego grę.

W obu trybach, do gry można dołączyć także w czasie jej trwania, jednak aby było to możliwe w trybie Bluetooth, gracz, który tworzył grę, z menu musi wybrać opcję "Włącz wykrywanie", co umożliwi nowej osobie odnalezienie właściwego urządzenia i dołączenie do gry.


* - nie gwarantuję, że każde urządzenie, (pełniące rolę hosta), będzie w stanie obsłużyć taką liczbę graczy. W niektórych przypadkach możliwe jest niestabilne działanie aplikacji, lub brak możliwości podłączenia się nowych graczy, nawet jeśli maksymalna ich liczba nie została osiągnięta.

** - w trybie Wi-Fi aplikacja nie ogranicza liczby graczy, którzy mogą się dołączyć, jednak zależnie od warunków, połączenie zbyt dużej ich liczby, może powodować wystąpienie znacznych opóźnień.
Category: Free Puzzle Game
Publish Date: February 10, 2019
Latest Version: 1.8.4
Get it on: Get Charades by Radek R. on Google Play
Requirements: Android 4.1 and up
Content Rating: Everyone
Installs: 100,000+
Offered By: Radek R.
Similar Or Related
Searching...
online